Izleyiciler

11 Mayıs 2013 Cumartesi

Tüm Dünya Annelerinin Anneler Günü Kutlu Olsun

 
 
 


Canım Annem ve Canım Kayınvalidem, sizleri kaybetmenin acısı, özlemi heran içimde. Sizsiz geçen bu ilk anneler gününde, sizleri sevgiyle, saygıyla ve rahmetle anıyorum. Duygularımın birkısmına tercuman olan bir şiirle, sizlere ve tüm dünya annelerine seslenmek istiyorum.
Canlarım, sizleri hep sevdim, asla unutmayacağım, dualarım hep sizler için olacak. -Mediha Yıldız.


Ağaç olsan

Dal olurum anne

Yaprak olurum
Sana gelirim

Deniz olsan
Sel olurum anne
Irmak olurum
Sana gelirim

Bahçe olsan
Gül olurum anne
Toprak olurum
Sana gelirim

Güneş olsan
Yol olurum anne
Bayrak olurum
Sana gelirim.
-Tacettin ŞİMŞEK
14 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Dear Giancarlo,
   Thanks your comment.Loves from Denmark.

   Sil
 2. her ikisine de Rabbim rahmet eylesin, siz evlatlarına da sabır versin inşaAllah

  anneler günün kutlu olsun Renkli Dünyam
  sevgiyle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin,değerli arkadaşım.Ayrıca iyi temennileriniz için çok teşekkür ediyorum.Bende sizin anneler gününüzü yürekten kutluyorum,selam ve sevgilerimi gönderiyorum canım.

   Sil
 3. çok güzel şiirin canım aynen rahmetle anıyoruz seninde anneler günün kutlu olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin,çok teşekkürler Sezgin Hanımcığım.Bende anneler gününüzü tüm içten dileklerimle kutlarım.Selamlar,sevgiler canım.

   Sil
 4. Başın sağolsun canım Allah taksiratlarını affetsin, mekanları cennet olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin Saadet hanımcığım,çok teşekkür ederim canım.Sizinde anneler gününüz kutlar,selam ve sevgiler gönderiyorum arkadaşım.

   Sil
 5. Canim benim cok duygulu kisa ama oz bir yazi ile huzunlendirdin..senin ve tum annelerimizin anneler gununu kutluyorum sevgiler..

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkürler emelciğim.Maalesef sevdiklerimizi kaybetsekte onlarsız yaşamın bir anlamı olmasada hayat bir şekilde devam ediyor... Canım arkadaşım hüzün ve sevinç birbirine nekadar uzaksa,bir okadarda yakın duygular.Ben bugünü böyle karışık duygular içinde yaşadım.Ama sana çok güzel birgün diliyor anneler gününü sevgiyle kutluyorum canım.

  YanıtlaSil
 7. sevdiklerinin kaybetme acısı hiç dinmiyor ne yazık ki....anneler günü kutlarım canım,çok güzel şiir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Mazes,
   Hergeçen gün daha çok özlüyorum canlarımı,özellikle özel günlerde bu duygularım ikiye katlıyor.Cennet mekanları olur İNŞALLAH.Güzel temennilerin için teşekkürler.

   Sil
 8. Sevgili arkadaşım, kayıplar ne yazık ki hepimiz için çok acı. Hele ki anneler söz konusu olunca, tarifsiz... Acını payşalıyor, onlara rahmet dilerken, senin gibi güzel, duyarlı, bir evlada sahip oldukları için sonsuz teşekkürlerimi hissetmelerini diliyorum. Evlatlarınla ve ailenle nice mutlu anneler gününü kucak kucağa kutlaman dileklerimle... Kocaman sevgiler Türkiye'den.

  YanıtlaSil
 9. Sevgili Nilgün Hanımcığım,
  Güzel temennileriniz beni ziyadesiyle çok mutlu etti,çok teşekkür ederim canım arkadaşım.Bende danimarka'dan size ve güzel ailenize selam ve sevgilerimi gönderiyorum.

  YanıtlaSil